Tēmu izmaiņas/labojumus (latviešu un angļu valodā) iesniegt MISI katedras mācību biroja vadītājai E.Ņikitenko D2-547. kabinetā vai rakstot evita.nikitenko@rtu.lv līdz 3.05.3018, pēc tam tiks veidots rīkojums un izmaiņas vairs netiks pieņemtas. Gala aizstāvēšanas darba nosaukumam ir jāsakrīt ar rīkojumā esošo, ja rodas neatbilstības, tās labo pats students, šis nosaukums arī parādīsies diploma pielikumā.

Bakalaura/Maģistra darbs iesiets cietos vākos jāiesniedz līdz 29.05.2018, D2-547. kabinetā. Darbus 29.maijā pieņems no 9.00 līdz 17.00. Par citiem datumiem pirms 29.maija, lūdzu iepriekš vienoties, rakstot evita.nikitenko@rtu.lv

Nododot darbu, līdzi jāņem parakstīta apliecinājuma lapa, ko students var izdrukāt no sistēmas pēc darba augšupielādes ORTUS (skat.pielikumu)

Nododot darbu students pierakstīsies uz konkrētu uzstāšanās laiku, uzzinās, kas recenzēs viņa darbu un saņems recenzenta e-pastu uz kuru nosūtīs elektroniski darbu un aizpildītu recenzijas veidlapu (veidlapa pieejama MISI katedras mājas lapā Datorsistēmu un Intelektuālu robotizētu sistēmu studentiem, Biznesa informātikas studentiem skatīties Biznesa informātikas mājas lapā). Noslēguma darbs un atsauksmes veidlapa (pieejama MISI katedras mājas lapā Datorsistēmu un Intelektuālu robotizētu sistēmu studentiem, Biznesa informātikas studentiem skatīties Biznesa informātikas mājas lapā) tāpat jānosūta savam darba vadītājam.

Aizstāvēšanās datumi:

Programma (Bakalauri/Maģistri)  Inetelektuālas robotizētas sistēmas  – 8.06.2018

Programma (Bakalauri) Datorsistēmas  – 12.06.2018

Programma Biznesa informātika (Maģistri) – 11.06.2018 (Evitai Ņikitenko darbus nodod tikai vietējie studenti, ĀSD studenti darbus iesniedz Silvijai Brantei)

(Ar recenziju students varēs iepazīties 2 dienas pirms aizstāvēšanās, lūgumu nosūtot recenzentam.)