Studiju noslēguma darbu priekšaizstāvēšana 2018. gada 27. aprīlī, Daugavgrīvas 2- 529. auditorija

Mākslīgā intelekta un sistēmu inženierijas katedra (MISIK). Lūdzu visus studentus aktīvi tikties ar darba vadītājiem līdz priekšaizstāvēšanai!

Līdz priekšaizstāvēšanai 27.04.2018 studentam ir jāiesniedz tēmas nosaukuma izmaiņas, ja tādas ir (latviešu un angļu valodā) rakstot evita.nikitenko@rtu.lv, pēc priekšaizstāvēšanās tiek veidots rīkojums un izmaiņas vairs netiks pieņemtas. Gala aizstāvēšanas darba nosaukumam būs jāsakrīt ar rīkojumā esošo, šis nosaukums arī parādīsies diploma pielikumā.

Priekšmeta  Bakalaura darbs 10 KP, rudens/pavasara semestris ietvaros priekšaizstāvēšana studentam ir obligāts pasākums/apmeklējums, no plkst.8.20 līdz visu kolēģu uzstāšanās beigām. No plkst.13.20 līdz plkst.14.20 ir pārtraukums. Ja kāds no studentiem slimības vai citu apstākļu dēļ neieradīsies, tad uzstāsies nākamais students pēc saraksta, neveidojot tukšus logus uzstāšanās gaitā.

Ar informāciju par priekšaizstāvēšanās rezultātiem jūs varēsiet iepazīties ORTUS pie priekšmetiem Bakalaura darbs/Maģistra darbs.

Saraksts