Informācija par bakalaura un maģistra noslēguma darbiem

Informācija par bakalaura un maģistra noslēguma darbiem MISI katedrā, programmām Datorsistēmas, Intelektuālas robotizētas sistēmas, Biznesa informātika  (tikai vietējiem studentiem).

• Priekšaizstāvēšanās04.2017, 529.auditorijā, iepriekš obligāta reģistrācija rakstot e-pastu evita.nikitenko@rtu.lv (piereģistrējoties students saņems savā e-pastā konkrētu uzstāšanās laiku, katram studentam kopējais atvēlētais laiks ir 15 min., uzstāšanās ar prezentāciju un diskusijas ar komisiju.) Reģistrējoties jāuzrāda vārds, uzvārds, studiju programma, līmenis un gala variants noslēguma darba tēmai latviešu un angļu valodā. Gala variants tēmas nosaukumam obligāti jāsaskaņo ar darba vadītāju gan latviešu, gan angļu valodā. Priekšaizstāvēšanās MISI katedrā studiju programmās Datorsistēmas un Intelektuālas robotizētas sistēmas ir obligāta, Biznesa informātikas studentiem pēc izvēles.
  • Noslēguma darbu valodas, noformējuma un stila pārbaude05.2017, 540.telpā, no plkst.10.00. Apmeklējums pēc izvēles.
  • Noslēguma darbu iesniegšanas termiņš ir 29.05.2017 līdz plkst. 16.00, 547.kabinetā Evitai Ņikitenko. Darbs jānodod iesiets cietajos vākos, parakstīts no darba vadītāja un studenta puses ar parakstītu ORTUS augšupielādes apliecinājuma lapu(neiesieta). Ja students vēlas darbu nodot agrāk, lūdzu sazināties par konkrētu laiki, rakstot nikitenko@rtu.lv .
  • Noslēguma darbus aizstāvēs 13., 14., 15. jūnijā. Konkrēts datums un laiks katrai programmai un studiju līmenim tiks precizēts.
  • Izlaidums 30.06.2017, “Arēnā Rīga”

Ja rodas neskaidrības vai jautājumi, lūdzu rakstiet evita.nikitenko@rtu.lv