TechChill ir viens no vadošajiem Baltijas tehnoloģiju un startup vides notikumiem, kas norisināsies Baltijas lielākajā pilsētā Rīgā 9. un 10. februārī un pulcēs reģiona tehnoloģiju jaunuzņēmumus, investorus, programmētājus, ekspertus un starptautiskos medijus.

Lai dotu iespēju pasākumā piedalīties pēc iespējas vairāk jauniešiem, TechChill sadarbībā ar Accenture un Monea piedāvā ierobežotam skaitam studentu iespēju apmeklēt konferenci bez maksas. Studentiem būs iespēja iespēju iepazīt startup pasauli, dibināt jaunas pazīšanās, uzklausīt starptautiskus ekspertus, un iespējams, arī satikt nākošos partnerus vai darba devējus.

Lai pieteiktos bezmaksas ieejai, studentiem jāizpilda viens no diviem kvalifikācijas uzdevumiem, ko sagatavojuši konferences partneri Monea un Accenture. Abus uzdevumus atrast un pieteikties Studentu ieejai var konferences mājas lapā techchill.co/student līdz 27. decembrim.

tc-volunteers-768x512